Кошик
51 відгук
+38 (097) 997-21-47
Фільтри
Диапазон цен, грн.
Наявність
Контакти
➊"Всіінструменти" ➠ інтернет-магазин інструментів та розхідних матеріалів!
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38097997-21-47
Менеджер
УкраїнаЛьвівська областьЛьвіввул. Промислова, 50/52
Мапа

Слюсарні лещата

у вигляді галереїу вигляді списку
1 2 ... 4

Недорогі слюсарні лещата

Слюсарні лещата - це пристрій для закріплення заготовки з металу для її подальшої обробки. Застосовуються на підприємствах в промисловості, автосервісі, в різних майстернях, в тому числі і домашніх.


За конструкцією лещата слюсарні настільні поділяють на кілька груп:

Стулова - отримали свою назву через особливої ​​форми, кріпляться на краю стола. Їх перевага полягає в можливості швидкого монтажу і демонтажу. Їх легко прибирати на зберігання і встановлювати тільки при необхідності. Крім того, вони добре витримують ударне навантаження. Рекомендовані моделі: Зубр Експерт 32712-125, для дрібних деталей - Калібр 96414.


Паралельні слюсарні лещата - найпоширеніший вид, вони складаються з двох губок, одна з яких рухома і переміщається за допомогою різьбової втулки і гвинта. На корпусі є невелика ковадло. У підставі передбачені отвори, в які вставляються гвинти для кріплення на верстаті.

Також вони поділяються на такі види:

Нерухомі - стаціонарні, в даний час користуються меншим попитом, хоча ціна на них нижче, ніж на лещата слюсарні поворотні.


Рухливі - підстава може повертатися навколо своєї осі і фіксуватися в обраному положенні. Це полегшує виконання таких робіт як відпилювання і свердління. Для того щоб не пошкодити затиснуту заготовку, на губки надягають накладки, виготовлені з м'якого металу, пластмаси або дерева.


Лещата для труб - оснащені увігнутими всередину губками, які найкращим чином фіксують деталь по колу. Рухома частина переміщається вертикально, підстава кріпиться гвинтами. Можна обробляти труби діаметром до 3,5 дюймів.


Вибираючи обладнання, враховуйте, що робочий хід і розмір губок повинні відповідати габаритам оброблюваних заготовок. Для маленьких деталей краще купити невеликі лещата. Слюсарні заготовки можуть значно відрізнятися за розмірами, в цьому випадку буде потрібно кілька пристосувань для їх фіксації на верстаті.