Кошик
51 відгук
+38 (097) 997-21-47
Виробники
Фільтри
Диапазон цен, грн.
Наявність
Контакти
➊"Всіінструменти" ➠ інтернет-магазин інструментів та розхідних матеріалів!
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38097997-21-47
Менеджер
УкраїнаЛьвівська областьЛьвіввул. Промислова, 50/52
Мапа

Рівні лазерні

у вигляді галереїу вигляді списку
1 2

Лазерні рівні

Самовирівнювальні лазерні рівні - вимірювальний інструмент для побудови горизонтальної, вертикальної або похилій площині. Площина розмічається за рахунок високочастотного обертання лазерного променя. Ротаційні моделі призначені для роботи, як всередині, так і поза приміщеннями. Вони здатні провести опорну горизонтальну площину відразу в декількох точках, причому промінь видно на далеких відстанях і при яскравому сонячному світлі.

Пристрій


Сучасні лазери являють собою прилад з обертається головою випромінювача, яка покривається захистом з покажчиком осей. У корпусі розташовується панель управління і батарейний відсік. Для харчування можуть використовуватися алкалінові або акумуляторні батареї. Для зручності роботи випускаються різноманітні аксесуари: штативи, нівелірні рейки, кріплення, приймачі і ін.


Принцип роботи


Робота з ним починається з установки площині в горизонтальне положення. Для цього в деяких моделях застосовуються електронні або бульбашкові рівні, але найбільш зручний лазерний самовирівнюється апарат, в якому горизонтальне положення осі приймається автоматично.
Лазер має два горизонтальних променя: X і Y. Голова випромінювача обертається зі швидкістю 600 об / хв. Можна переключатися на меншу швидкість, що значно підвищує видимість променя. В радіусі обертання лазерного нівеліра виходить червона лінія.

У нас ви можете придбати


Лінійний - проектує гроізонтальние, вертикальні, перехресні промені, а також схил, діагональ. Такий лазерний рівень застосовується при зведенні конструкцій, виконанні оздоблювальних робіт і т.д.


З перехресними променями - даний прилад направляє світловий промінь у вигляді хреста. Зазвичай його використовують при облицюванні стін плиткою, монтажі полиць і картин.


Мультіплазменний - крім горизонтальних і вертикальних променів, може спроектувати ще кілька отрогональних: зеніт, надир, вперед, вліво, вправо.