Кошик
51 відгук
+38 (097) 997-21-47
Фільтри
Диапазон цен, грн.
Наявність
Контакти
➊"Всіінструменти" ➠ інтернет-магазин інструментів та розхідних матеріалів!
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38097997-21-47
Менеджер
УкраїнаЛьвівська областьЛьвіввул. Промислова, 50/52
Мапа

Бензопили ланцюгові

у вигляді галереїу вигляді списку
1 2 3

Бензопили ланцюгові

Також часто шукають: Побутові, Напівпрофесійні, Професійні, Міні (маленькі), Легкі, Одноручні.
По країнах виробникам: Китайські, Російські, Японські, Американські, Німецькі, Шведські, Італійські, Корейські, Бразильські.
 
Пристрій


Двотактний двигун бензопили - характеризується потужністю і об'ємом, які свідчать про продуктивність інструменту (швидкість пиляння). Але зі збільшенням цих показників, бензопила стає важче. Серед професійних моделей зустрічаються інструменти з невисокою потужністю (від 2 кВт), але з низькою вагою і здатні до безперервній роботі. Двигуни можуть відрізнятися способом організації системи паливних каналів. Відкриті канали - економічний варіант. Закриті канали більш ефективні, підвищують потужність. Пильна гарнітура - шина, ланцюг, що веде ланцюгове колесо.


важливі характеристики


Довжина шини впливає не тільки на глибину пропила, а й на швидкість пиляння. При одній і тій же потужності побутові бензопили з меншою довжиною шини розпиляють швидше, ніж професійні з більшою довжиною шини.
Товщина ведучого ланки знаходиться в межах 1,3-1,6 мм.
Крок ланцюга частіше зустрічається 3/8 дюйма і 0,325 дюйма, рідше - 0,404 дюйма. Чистіше рез дають ланцюга з кроком 0,325 дюйма з невеликою товщиною ланки. Ланцюг з кроком 0,325 добре працює на бензопилах з об'ємом двигуна 40-50 см3, на інструменті з більшою потужністю вона буде не ефективна. На найпотужніші моделі з високим крутним моментом ставиться ланцюг з кроком 0,404 дюйма.


види


Побутові бензопили з об'ємом двигуна до 40 см3, 2 кВт, придатні для заготівлі дров. Картер двигуна виконаний з зміцненого пластика. Використовуються низькопрофільні ланцюга, які забезпечують плавність ходу. Ланки безпеки зменшують віддачу, але знижують швидкість пиляння.


Напівпрофесійні з об'ємом двигуна 40-60 см3, 2-3 кВт, підходять для будівельних робіт. Картер зі зміцненого пластику, циліндро-поршнева група з хромовим або Нікасіловое покриттям. Використовуються низькопрофільні ланцюга.

Професійна бензопила з об'ємом двигуна 60-90 см3, до 6 кВт, призначена для валки лісу. Здатна працювати по 8 годин без перерви. Картер металевий. Ланцюг - повнопрофільна для високої продуктивності.