Кошик
51 відгук
+38 (097) 997-21-47
Фільтри
Диапазон цен, грн.
Наявність
Контакти
➊"Всіінструменти" ➠ інтернет-магазин інструментів та розхідних матеріалів!
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38097997-21-47
Менеджер
УкраїнаЛьвівська областьЛьвіввул. Промислова, 50/52
Мапа

Побутові свердлильні верстати

у вигляді галереїу вигляді списку
1 2

Недорогі свердлильні верстати

Популярну групу обладнання для дерево- та металообробки утворюють свердлильні верстати. Вони призначені для виконання наскрізних і глухих отворів, їх розгортання і зенкування, а також нарізування різьблення. Форма оснащення дозволяє ефективно відводити матеріал.


Вертикально свердлильні верстати популярні в приватних майстернях і на великих заводах. Заготівля закріплюється на підйомному столі лещатами або струбцинами, до місця обробки зі спеціального сопла підводиться мастильно-охолоджуюча рідина. Кожен верстат для свердління має рукоять, регулюючу хід шпинделя. Робоча оснащення - свердла, зенкери, різьбонарізні патрони і ін.
В результаті свердлильний верстат дає мінімальну шорсткість внутрішніх стінок, і високу точність діаметра і глибини отворів, їх взаємного розташування.


Пристрій і принцип роботи


Кожен свердлильний верстат складається з декількох конструктивних елементів. Він має фундаментальну плиту з колоною і підйомний робочий стіл. Від електродвигуна через передавальні механізми обертання повідомляється робочому валу. На ньому встановлюється оснащення - свердла, зенкери, різьбонарізні патрони і ін. Хід шпинделя регулюється за допомогою рукояті. Заготівля закріплюється на столі лещатами або струбцинами, до місця обробки зі спеціального сопла підводиться мастильно-охолоджуюча рідина.
Завдяки регулюванню і надійної фіксації, настільні свердлильні верстати дають мінімальну шорсткість внутрішніх стінок, і високу точність заданих параметрів - діаметра і глибини отворів, їх взаємного розташування.


Важливі характеристики


Витрата електроенергії на виході, залежать від потужності. Невеликий настільний свердлильний верстат може споживати від 150 Вт, важке стаціонарне обладнання - близько 3 кВт.


Діаметр свердління, 16-60 мм, визначає не тільки розмір отвору, але і вибір відповідного оснащення.
Частота обертання шпинделя може становити 200-3000 об / хв. Як правило, верстати мають многоскоростной редуктор, який дозволяє встановити необхідну частоту в залежності від матеріалу і операції.


Види


За оброблюваного матеріалу підрозділяють верстати для дерево- та металообробки. Деякі моделі можуть працювати і з тим, і з іншим.


За конструкцією і призначенням:
Настільні - для індивідуального застосування і невеликого обсягу робіт.
Ковальсько-пресове установки мають можливість переміщення свердлильної головки з ріжучим інструментом в різних напрямках - вгору, вниз, вперед, назад, а також повертати вліво і вправо. Це дає можливість свердлити під кутом.


Верстат вертикально свердлильний дозволяє регулювати тільки хід шпинделя (вище-нижче). Він дозволяє точно встановити і зафіксувати необхідні параметри, і добре підходить для поточного виробництва.
Редукторний - масивне виробниче обладнання з багатошвидкісним редуктором. Він збільшує крутний момент за рахунок зменшення швидкості обертання, що дозволяє виконувати великі отвори в твердих матеріалах без перевантажень.