Кошик
55 відгуків
+38 (097) 997-21-47
Виробники
Фільтри
Диапазон цен, грн.
Наявність
Контакти
➊"Всіінструменти" ➠ інтернет-магазин інструментів та розхідних матеріалів!
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38097997-21-47
Менеджер
УкраїнаЛьвівська областьЛьвіввул. Промислова, 50/52
Мапа

Фрезерні верстати по металу

у вигляді галереїу вигляді списку

Недорогі фрезерні верстати по металу

Фрезерування - одна з найпоширеніших операцій для обробки деталей. Для цього використовуються фрезерні верстати. Фрезерувальний верстат - це стаціонарна установка, яка застосовується для різних видів зняття матеріалу з заготовки: вибірки пазів, шліців, виконання виїмок, в тому числі з фігурним профілем, свердління отворів і зенкерування, шліфувальних робіт.


Виділяють дві основні групи фрезерних верстатів, в залежності від оброблюваного матеріалу. Фрезерні верстати по металу призначені для виробництва деталей зі сталі, кольорових металів і сплавів. Верстати по дереву використовуються для виготовлення погонажних виробів з різних видів деревини (плінтуса, фільонок, багета), а також інших видів робіт.


Важливі характеристики


Потужність визначає енергоспоживання, а також продуктивність, яку видає фрезерний верстат; побутової має показник до 1000 Вт, професійний - до 7000 Вт. Від розмірів столу залежить довжина виробу, відстань від шпинделя до столу вказує на її діаметр. Частота обертання шпинделя (1000-11000 об / хв) підбирається в залежності від оснащення, виконуваної операції і твердості заготовки. Багато фрезерні верстати мають редуктор з декількома швидкостями.


Види


Вертикально і горизонтально-фрезерні, розрізняються напрямом осі шпинделя.
Універсальний - комбінований, дозволяє вести обробку в декількох площинах і під різними кутами, до цієї групи відносять і фрезерно-свердлильну установку.


Широкоуніверсальний фрезерний верстат відрізняється від попереднього наявністю додаткової головки з поворачивающимся в будь-якому напрямку шпинделем.


Устаткування різниться за розмірами і сфері застосування. Наприклад, для невеликої приватної майстерні підійде настільний фрезерний верстат малої потужності. Для серійного виробництва потрібні важкі промислові установки.