Кошик
51 відгук
+38 (097) 997-21-47
Виробники
Фільтри
Диапазон цен, грн.
Наявність
Контакти
➊"Всіінструменти" ➠ інтернет-магазин інструментів та розхідних матеріалів!
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38097997-21-47
Менеджер
УкраїнаЛьвівська областьЛьвіввул. Промислова, 50/52
Мапа

Токарні верстати по металу

у вигляді галереїу вигляді списку

Токарні верстати по металу

В автомайстерні і на машинобудівному виробництві необхідні токарні верстати по металу. Це велика група устаткування для обробки заготовок з чорних і кольорових металів і сплавів, а також пластмаси та деревини. З їх допомогою виготовляють циліндричні, конічні, фасонні деталі, виробляють розточування, різання, вибірку пазів, свердління та інші роботи.


Пристрій і принцип роботи


Будь-токарний верстат по металу являє собою складне поєднання вузлів і механізмів, змонтованих на масивній стійкою станини. Заготівля встановлюється на передній бабці, яка має шпиндель, що задає виробу обертання. Довгі деталі закріплюються ще й на задній бабці. Для виключення вібрації використовуються люнети різного діаметру.


Супорт - механізм для утримання і точного переміщення різця - отримує рух від ходового вала через передавальні механізми. Залежно від виду обробки, можна встановити різний інструмент - різці, зенкери, свердла та ін.

Види

Настільний міні токарний верстат по металу, вагою від 13 до 100 кг, потужністю до 400 Вт. Встановлюється на стіл або верстак, використовується в приватних майстернях, автосервісах.
Напівпрофесійні верстати, потужністю до 1000 Вт. Сюди входять також комбіноване обладнання, що поєднує функції токарного, свердлильного і фрезерного. Підходять для дрібносерійного виробництва.
Професійні токарні верстати по металу з числовим програмним управлінням, високої маси і потужності. Застосовуються на машинобудівних заводах.


Важливі характеристики


Напруга позначає, від якої мережі - однофазної (220 В) або трифазної (380 В), працює обладнання.
Потужність визначає продуктивність верстата і характер робіт, наприклад, настільні токарні верстати по металу мають показник від 150 до 400 Вт, а виробниче обладнання - до 7500 Вт
Максимальний діаметр обробки над станиною позначає висоту деталі, від 100 до 660 мм. Відстань між центрами визначає розмір закріплюється заготовки, від 1500 до 1500 мм.