Кошик
55 відгуків
+38 (097) 997-21-47
Контакти
➊"Всіінструменти" ➠ інтернет-магазин інструментів та розхідних матеріалів!
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38097997-21-47
Менеджер
УкраїнаЛьвівська областьЛьвіввул. Промислова, 50/52
Мапа

Пропанові редуктора

у вигляді галереїу вигляді списку

Пропанові редуктора

Тиск пропану, яке необхідно для роботи зварювальним апаратом або плазмовим різаком, набагато нижче, ніж тиск газу, під яким він перебуває в балоні. Для того щоб знизити тиск забирається газу, необхідні редуктори.


Класифікація газових


Залежно від кількості камер виділяють дві групи редукторів - однокамерні і двокамерні.
Пристрій перших найпростіше: зниження тиску відбувається в одній камері (звідси їх назва) - тому вони набули широкого поширення. Більш високою стабільністю тиску характеризуються двокамерні редуктори для пропанового балона. Процес зниження тиску в них відбувається в двох камерах, розташованих одна за одною, при цьому тиск зменшується не стрибком, а поступово. Незважаючи на складну конструкцію, вони дозволяють отримати тиск газу з більш постійними характеристиками, що позитивно позначається на результатах роботи зварювальним апаратом.


Відповідно до сферою застосування виділяють виробничі (спеціалізовані) та побутові пропанові редуктори, їх ще називають універсальними.
Розрізняються вони і конструкцією, і технічними параметрами. Універсальні частіше використовуються в побуті, а найбільшого поширення серед них отримав тип жаба. Він простий у використанні, надійний і має невисоку вартість. Головна перевага редуктора такого типу - здатність підтримувати тиск на потрібному рівні незалежно від того, який тиск в балоні або мережі. Зазвичай витрата газу, що забезпечується «жабою», дорівнює 1,2 куб. м. / год, вихідний тиск може становити от 2000 до 3600 Па.

Важливі технічні характеристики


Незалежно від конструкції і модифікації, все редуктори відрізняються наступними параметрами:
максимальна пропускна здатність визначає, яку кількість кубічних метрів газу на годину здатна передати конкретна модель. Оптимальним значенням є 5 куб. м / год;
максимальний тиск газу на вході не повинен перевищувати тиск газу в мережі. Цей параметр в першу чергу впливає на вибір моделі редуктора.


максимальний тиск газу на виході - це найбільше значення тиску газу, до якого редуктор його знижує. Зазвичай воно становить 0,4 МПа.