Кошик
55 відгуків
+38 (097) 997-21-47
Контакти
➊"Всіінструменти" ➠ інтернет-магазин інструментів та розхідних матеріалів!
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38097997-21-47
Менеджер
УкраїнаЛьвівська областьЛьвіввул. Промислова, 50/52
Мапа

Пальники (горілки) ацетиленові та пропанові для газового зварювання

у вигляді галереїу вигляді списку

Пальники (горілки) ацетиленові та пропанові

У даній рубриці представлені газові різаки. Це оснащення призначена для газорезкі металу. Сучасні моделі виготовляються з вогнетривкої нержавіючої сталі і захищені від зворотного удару під час різання - це робить процес роботи безпечним.


Пристрій і принцип роботи


Будь газовий різак складається з двох основних частин: ствола і наконечника. Стовбур має рукоятку з ніпелями для підключення рукавів від балонів і три регулятора для подачі:
кисню,
пропану або ацетилену,
газу продувки.


Наконечник з'єднується зі стовбуром металевими трубками, через які до сопла йде газ. Всередині розташована камера змішувача, де пропан (ацетилен) взаємодіє з киснем. Робоча частина складається з мундштука і сопла, яке формує струмінь палаючого газу і є змінним елементом. Інжекторниє різаки для газового різання мають в конструкції ежектор, через який проходить частина газу. Виходячи з нього, струмінь підсмоктується горючий газ, який вже змішався з киснем - виникає загоряння, підігрівають полум'я. У звичайних моделях змішування газу і займання відбуваються без участі ежектора.


Принцип роботи газового різака полягає в тому, що спочатку подається займистий газ - пропан або ацетилен. Його підпалюють вручну або кнопкою п'єзорозпал. Потім відкривають вентиль подачі кисню - виникає спрямований струмінь полум'я. Після нагріву металу відкривають вентиль подачі газу продувки - потужний струмінь видуває нагріте метал.

Параметри вибору


Тип використовуваного газу. Ви можете вибрати різак по металу, що працює на суміші пропану з киснем - до такого способу прибігають при необхідності різання вуглецевих і низьколегованих сталей. Також є моделі, що працюють на ацетилені - вони використовуються для автогенного різання при демонтажі конструкцій, а також для робіт з кольоровими металами на виробництві. Існують і універсальні моделі, які можна використовувати з пропаном і ацетиленом.

Товщина різання. Як правило, виробники вказують діапазон за цим параметром, наприклад, 3 - 100 мм, 3 - 300 мм і т.д. Чим він ширший, тим більше можливості інструменту.


Вага. Залежно від розмірів різак може важити 0,6 - 0,85 кг, але є і моделі вагою понад 1 кг. Вони хоч і важче, зате масивна конструкція розрахована на інтенсивну експлуатацію. Легкий і компактний інструмент зручніше в роботі, але, як правило, конструкція його менш надійна.