Кошик
55 відгуків
+38 (097) 997-21-47
Контакти
➊"Всіінструменти" ➠ інтернет-магазин інструментів та розхідних матеріалів!
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38097997-21-47
Менеджер
УкраїнаЛьвівська областьЛьвіввул. Промислова, 50/52
Мапа

Зварювальні генератори

у вигляді галереїу вигляді списку

Зварювальні генератори - електростанція і зварювальний апарат 2 в 1

Зварювальні генератори - це універсальні пристрої, що поєднують в собі дві функції: звичайного джерела електричної енергії і виробника зварювального струму для зварювання чорних або кольорових металів. Як генератор, він широко використовується в якості постійного або резервного джерела живлення в заміських будинках, офісах магазинах, продукуючи ток хорошої якості і забезпечуючи роботу різних електричних приладів.

Але основне призначення зварювальних генераторів - зварювання в автономному режимі, в місцях, де відсутня електрична мережа. Часто у випадках, коли до звичайного генератора підключають зварювальний апарат, він просто «вбиває» генератор через зміни величини струму. Якість зварювання падає, генератор виходить з ладу.

Зварювальні генератори сконструйовані інакше, їх будова націлене на те, щоб забезпечити безперервне горіння дуги зварювання. Основний елемент їх конструкції - вбудований зварювальний трансформатор, який на виході дає постійний струм.

Таким чином, до зварювальних генераторів треба підключати не зварювальний апарат, а тільки зварювальні електроди. Для цієї мети на передній панелі всіх зварювальних генераторів є спеціальні роз'єми. При цьому зварювальний струм завжди відповідає зазначеному в характеристиках номіналом, а альтернативний ток від генератора не втрачає своїх властивостей - сили і якості.

До переваг зварювальних генераторів відносяться:


-можливість тривалої роботи в автономному режимі
-висока мобільність, завдяки невеликій вазі
-здатність витримувати великі навантаження
-можливість використання в якості джерела електроенергії
-стабільна генерація струму, відповідного заданим параметрам

Завдяки цим особливостям, зварювальні генератори сьогодні знайшли широке застосування., Як в побутових цілях (домашні ремонтні та будівельні роботи), так і в промисловості, на підприємствах, на великих будовах, при усуненні наслідків аварії, під час зварювання конструкцій мостів, огорож.