Кошик
55 відгуків
+38 (097) 997-21-47
Контакти
➊"Всіінструменти" ➠ інтернет-магазин інструментів та розхідних матеріалів!
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38097997-21-47
Менеджер
УкраїнаЛьвівська областьЛьвіввул. Промислова, 50/52
Мапа

Пристрої для подачі зварювальної проволоки

у вигляді галереїу вигляді списку

З чого складається механізм, що подає проволоку для інвертору:

Зварювальний рукав. Він являє собою гібій каркасний шлаг обтягнутий багатошарової гумою для захисту та ізоляції силового кабелю. Всередині є спеціальний сталевий спіральний канал для подачі зварювального дроту до місця зварювання. Також по шлангу забезпечується подача захисного газу для захисту зварювальної ванни від навколишнього середовища. Біля зварювального пальника розташована кнопка включення механізму подачі дроту і газу.


Конструкція механізму подачі проволокі

Механізм подачі дроту. Забезпечує безперебійну подачу дроту по зварювальному рукаву. Складається з електродвигуна постійного або змінного струму, притискного пристрою для притиску роликів за допомогою гвинтових затискачів з певним зусиллям.


Пристосування для установки касети зі зварювальним дротом. Розташований біля механізму подачі і призначений для довготривалого забезпечення зварювальної дуги присадним матеріалом. Касета може розташовуватися як вертикально, так і горизонтально щодо механізму, що подає. Фіксування касети відбувається завдяки спеціальній гайці або затискачів.


Плюси і мінуси подающенго механізма

Блок управління. Його використовують для регулювання подачі дроту. Регулювання може бути електронної за допомогою реостата або грубіша завдяки змінним шестерням. На сучасних встановлюється вже цифрові табло, на яких можна з точністю виставити швидкість зварювання і тим самим забезпечити більш якісне формування шва.


Основними плюсами перед зварюванням електродами є більш швидкий процес зварювання, немає необхідності міняти електрод часто, більш хороший контроль за процесом зварювання. Мінусами є боязнь протягів і сильного вітру (можливе утворення пір), прив'язка і джерела захисного газу (балон, рампа).