Кошик
51 відгук
+38 (097) 997-21-47
Виробники
Фільтри
Диапазон цен, грн.
Наявність
Контакти
➊"Всіінструменти" ➠ інтернет-магазин інструментів та розхідних матеріалів!
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38097997-21-47
Менеджер
УкраїнаЛьвівська областьЛьвіввул. Промислова, 50/52
Мапа

Токарні верстати по дереву

у вигляді галереїу вигляді списку

Недорогі токарні верстати по дереву

Дерев'яні вироби цінувалися у всі часи незалежно від прогресу і винайдення нових матеріалів. Неоціненну роль з виробництва виробів з деревини в наш час відіграє сучасна техніка, зокрема токарні верстати по дереву. Вони здатні виконувати безліч різних функцій, таких як обточування, свердління, нарізання різьби, шліфування і т. Д. Є багато предметів, які було б дуже складно виготовити без такого обладнання. Це ніжки для меблів, ручки для господарського інструменту і т. Д. З огляду на величезний попит на такі речі, дуже прибутково мати подібний верстат не тільки на виробництві, а й у своєму господарстві.

Але перш ніж придбати таку техніку в інтернет-магазині, треба звернути увагу на її характеристики і порівняти їх зі своїми потребами. Адже одна справа, коли на верстаті необхідно буде лише зрідка обточити заготовку, і зовсім інша, коли доведеться виконувати складні операції і працювати з різними породами деревини. Існує кілька найголовніших критеріїв, на які бажано подивитися.

• Потужність двигуна. Від цього показника залежить, яку породу дерева подужає агрегат і з якою швидкістю він її обробить. Якщо взяти апарат зі слабким двигуном і намагатися на ньому обробляти тверде дерево, то недовго прослужив, він вийде з ладу. З іншого боку, якщо придбати дороге потужне обладнання, а працювати з м'якими сортами дерева, то це буде зайвою витратою грошей.
• Кількість швидкостей. Чим більше ця цифра, тим більш функціональним буде апарат. Для кожної операції і кожного виду деревини потрібно своя швидкість. Адже одна справа зробити невелике заглиблення в м'якому матеріалі і зовсім інше - відшліфувати твердий предмет.
• Відстань між центрами. Від цього показника залежить, якої довжини заготівля вміститься в апарат. Чим відстань більше, тим довше предмет може там оброблятися.
• Діаметр обертання над станиною. Було б величезною помилкою нехтувати цими даними. Якщо діаметр великий, то агрегат зможе обробити заготовку товщі.
• Кут повороту передньої бабки. Чим більше можна розгортати цю частину машини, тим з великих сторін буде можливо працювати з деталлю. Звичайно, це відіб'ється на ціні обладнання, тому варто добре обдумати, наскільки необхідна така функція.

Все ретельно зваживши, можна оформити замовлення в магазині. Швидка і якісна доставка здійснюється в усі міста України.